Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
LOAD UP
Rok▼
e-Load Up
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
vw LOAD UP e-Load Up, 2014-2019
Dopasowane do: VW LOAD UP

Tarcze hamulcowe, VW LOAD UP, e-Load Up 2014-2019, EABA

12 produktów w tej kategorii

vw Tarcze hamulcowe, VW LOAD UP, e-Load Up 2014-2019, EABA
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 12 części
Filtry
Maxgear 19-2856

TARCZA HAM. VW P. UP-SKODA CITIGO 11-

Oznaczenie kontrolne:
E190R-02 C0185 / 0627
Średnica:
256 mm
Wysokość:
39.6 mm, 36.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 4.21 kg
Dostawa 5.10
133,98 zł z VAT
66,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3W047ABE

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
256 mm
Wysokość:
36.8 mm, 36.6 mm
Średnica otworu:
100 mm
10 szt.
Waga 4.4 kg
Dostawa 6.10
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 43841

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
36.6 mm
Ciężar:
4,24 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 4.5 kg
Dostawa 6.10
109,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92287003

TARCZA HAM. VW P. UP 1.0 TSI 16-

Wysokość:
36.7 mm, 36.6 mm
Ciężar:
5.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
19 mm
2 szt.
Waga 5.36 kg
Dostawa 5.10
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.B975.11

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD CITYGO 1.0 11-

Średnica:
256 mm
Wysokość:
36.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
19 mm
10 szt.
Waga 4.58 kg
Dostawa 6.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0122-0281.1

TARCZA HAM. VW P. UP-SKODA CITIGO 11-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/0363
Średnica:
256 mm
Wysokość:
36,7 mm, 36.7 mm, 36.6 mm
Średnica otworu:
13,8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 4.52 kg
Dostawa 6.10
171,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.7011.31

Tarcza hamulcowa

Średnica:
256 mm
Wysokość:
36.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
19 mm
10 szt.
Waga 5.57 kg
Dostawa 6.10
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0125-0220.1

TARCZA HAM. VW P. LOAD-UP 1.0 16-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/1183
Wysokość:
36.7 mm
Średnica otworu:
13,8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
4 szt.
Waga 7.9 kg
Dostawa 6.10
220,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4647C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90 R - 02 C0300/1
Średnica:
256 mm
Wysokość:
36,6 mm, 36.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.94 kg
Dostawa 6.10
445,98 zł z VAT
222,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2184C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
256 mm
Wysokość:
37 mm, 36.6 mm
Ciężar:
9,45 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 10.66 kg
Dostawa 6.10
505,98 zł z VAT
252,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka