Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A8 D2
Rok▼
2.8
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
audi A8 D2 2.8, 1996-2002
Dopasowane do: AUDI A8 D2

Tarcze hamulcowe, AUDI A8 D2, 2.8 1996-2002, ACK, ALG, AMX, APR, AQD

23 produktów w tej kategorii

audi Tarcze hamulcowe, AUDI A8 D2, 2.8 1996-2002, ACK, ALG, AMX, APR, AQD
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 23 części
Filtry
Maxgear 19-3187

TARCZA HAM. VW T. A8 96-99 269X20MM-A100 85-90

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
269 mm
Wysokość:
46.5 mm, 46.3 mm, 46 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie, wentylowany
10 szt.
Waga 5.42 kg
Dostawa 6.10
161,98 zł z VAT
80,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2022

TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59.4 mm, 59.7 mm, 59 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
15,5
10 szt.
Waga 10.46 kg
Dostawa 6.10
239,98 zł z VAT
119,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A023ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.7 mm, 59 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 10.9 kg
Dostawa 6.10
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3A025ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
323 mm
Wysokość:
59.5 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 11.3 kg
Dostawa 6.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1968

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
46.3 mm
Ciężar:
5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
4 szt.
Waga 5.24 kg
Dostawa 7.10
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 574

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
46.2 mm, 46.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
21.9 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
2 szt.
Waga 5.37 kg
Dostawa 6.10
159,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3A025ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59,5 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
29,9 mm
10 szt.
Waga 11.3 kg
Dostawa 6.10
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4125S

TARCZA HAM. VW P. A8

Wysokość:
59.4 mm, 59 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
15,5
Minimalna grubość:
28 mm
2 szt.
Waga 10.74 kg
Dostawa 6.10
439,98 zł z VAT
219,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4209S

TARCZA HAM. VW P. A6-A8

Wysokość:
59.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
15,5
Minimalna grubość:
28 mm
8 szt.
Waga 10.88 kg
Dostawa 6.10
222,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG2519

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0289 / 0504
Średnica:
269 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
1 szt.
Waga 11.16 kg
Dostawa 6.10
453,98 zł z VAT
226,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0120-0137.1

TARCZA HAM. AUDI T. 100-A8 84-02

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/0994
Średnica:
269,0 mm, 269 mm
Wysokość:
46 mm
Średnica otworu:
15.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 5.23 kg
Dostawa 6.10
507,98 zł z VAT
253,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92073200

TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430

Wysokość:
59.4 mm, 59 mm
Ciężar:
10,3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28 mm
3 szt.
Waga 10.56 kg
Dostawa 6.10
513,98 zł z VAT
256,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF954C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59 mm
Ciężar:
10,63 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
6 szt.
Waga 10.84 kg
Dostawa 6.10
263,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2