Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
6
Rok▼
630 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw 6 630 i, 2007-2010
Dopasowane do: BMW 6

Tarcze hamulcowe, BMW 6, 630 i 2007-2010, N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BF

38 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW 6, 630 i 2007-2010, N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BF
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 38 części
Filtry
QUARO QD7953

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
63.2 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/06, 5/6
10 szt.
Waga 7.56 kg
Dostawa 6.10
263,98 zł z VAT
131,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Blue Print ADB114362

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
77.1 mm
Ciężar:
8,3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 8.69 kg
Dostawa 6.10
137,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4B025ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
20 mm
Wysokość:
61 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
1 szt.
Waga 7.87 kg
Dostawa 6.10
141,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24344

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63 mm
Ciężar:
7,7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
4 szt.
Waga 8.16 kg
Dostawa 6.10
149,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24342

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
77.1 mm
Ciężar:
8,3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 8.34 kg
Dostawa 6.10
162,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3B047ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
348 mm
Wysokość:
81 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
6 szt.
Waga 11.95 kg
Dostawa 6.10
169,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20344-GL

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
77 mm
Ciężar:
10,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
29.9 mm, 30 mm
4 szt.
Waga 10.7 kg
Dostawa 7.10
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92122703

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Wysokość:
63.2 mm, 63 mm
Ciężar:
7.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
10 szt.
Waga 7.75 kg
Dostawa 6.10
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24343

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
77.2 mm
Ciężar:
10,5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 10.64 kg
Dostawa 6.10
207,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9425.11

TARCZA HAMULCOWA TYŁ BMW E60 03-

Średnica:
320 mm
Wysokość:
61 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
10 szt.
Waga 8 kg
Dostawa 6.10
209,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 056

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Wysokość:
63.1 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
19.9 mm, 20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 7.82 kg
Dostawa 6.10
225,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1145

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
63.2 mm
Ciężar:
7.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm
10 szt.
Waga 8.02 kg
Dostawa 7.10
459,98 zł z VAT
229,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 383 521 3060/PD

TARCZA HAM. BMW P. E60-E61 03-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
77 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 11.01 kg
Dostawa 6.10
469,98 zł z VAT
234,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG9871C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R02/05/C*0373/0
Średnica:
324 mm
Wysokość:
77,3 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
10 szt.
Waga 10.86 kg
Dostawa 6.10
241,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4361

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 2.0-3.0 02-10

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0556
Wysokość:
77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 10.08 kg
Dostawa 6.10
505,98 zł z VAT
252,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9172.11

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Średnica:
324 mm
Wysokość:
77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm
10 szt.
Waga 10.96 kg
Dostawa 6.10
263,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1242C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
324 mm
Wysokość:
77 mm
Ciężar:
10,56 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
10 szt.
Waga 10.93 kg
Dostawa 6.10
291,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2