Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
6 kabriolet
Rok▼
650 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw 6 kabriolet 650 i, 2005-2010
Dopasowane do: BMW 6 kabriolet

Tarcze hamulcowe, BMW 6 kabriolet, 650 i 2005-2010, N62 B48 B

20 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW 6 kabriolet, 650 i 2005-2010, N62 B48 B
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 20 części
Filtry
ABE C3B047ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
348 mm
Wysokość:
81 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
6 szt.
Waga 11.95 kg
Dostawa 5.10
169,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-4897

TARCZA HAM. BMW T. 5-6 3.0-4.8 05-10

Średnica:
345 mm
Wysokość:
63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
two-part brake disc, Externally Vented
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm
10 szt.
Waga 4.98 kg
Dostawa 5.10
357,98 zł z VAT
178,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Blue Print ADB114369

TARCZA HAM. BMW T. 5 3.0-4.8 04-10

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63.1 mm
Ciężar:
9,66 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
7 szt.
Waga 10.06 kg
Dostawa 5.10
495,98 zł z VAT
247,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92182525

TARCZA HAM. BMW T. 5-6 3.0-4.8 02-10

Wysokość:
63.2 mm, 67 mm
Ciężar:
8,6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm, 22,4 mm
6 szt.
Waga 8.73 kg
Dostawa 5.10
953,98 zł z VAT
476,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92141825

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0-4.8 02-10

Wysokość:
77.1 mm, 77 mm
Ciężar:
10,9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28,4 mm
4 szt.
Waga 10.37 kg
Dostawa 5.10
991,98 zł z VAT
495,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 E13

TARCZA HAM. BMW T. 5-6 3.0-4.8 03-10

Wysokość:
63.2 mm, 67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm, 22,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 8.98 kg
Dostawa 5.10
516,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C418.13

Tarcza hamulcowa

Średnica:
345 mm
Wysokość:
63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm
4 szt.
Waga 9 kg
Dostawa 5.10
525,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92182425

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0 D-4.8 04-10

Wysokość:
77 mm
Ciężar:
12,6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
36 mm
Minimalna grubość:
34.4 mm, 34,4 mm
4 szt.
Waga 13.27 kg
Dostawa 5.10
1 145,98 zł z VAT
572,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6625S

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0-4.8 02-10

Wysokość:
77.1 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, Tarcza hamulcowa dwuczęściowa
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
Kolor:
czarny
7 szt.
Waga 10.35 kg
Dostawa 5.10
1 157,98 zł z VAT
578,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6003S

TARCZA HAM. BMW P. 3.0D E60-61-63-64 04-

Wysokość:
77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, Tarcza hamulcowa dwuczęściowa
Grubość tarczy hamulcowej:
36 mm
Wymiar gwintu:
14,5
Minimalna grubość:
34.4 mm, 34,4 mm
5 szt.
Waga 13.19 kg
Dostawa 5.10
1 215,98 zł z VAT
607,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0136-0142.2

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0 D-4.0-4.8 04-10

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0391/2522
Wysokość:
77,0 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
36 mm
2 szt.
Waga 13.04 kg
Dostawa 5.10
610,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 E20

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0D-4.8 04-10

Wysokość:
77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
36 mm
Minimalna grubość:
34.4 mm, 34,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
4 szt.
Waga 13.21 kg
Dostawa 5.10
641,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 E14

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
77.1 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
5 szt.
Waga 10.61 kg
Dostawa 5.10
657,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1867C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
348 mm
Wysokość:
77 mm
Ciężar:
13,60 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
36 mm
10 szt.
Waga 13.89 kg
Dostawa 5.10
682,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4753C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1*90R02/05/C*0549/0
Średnica:
345 mm
Wysokość:
63,1 mm, 67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
9 szt.
Waga 19.64 kg
Dostawa 5.10
1 575,98 zł z VAT
787,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
SHW Performance BRL48171

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna strona lewa
Oznaczenie kontrolne:
ECE R90 APPROVED
Ciężar:
9,3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie, z wentylacją wewnętrzną, 2-częściowa tarcza hamulcowa, Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, perforowany
Grubość tarczy hamulcowej:
36 mm, 24 mm
4 szt.
Waga 9.88 kg
Dostawa 5.10
1 788,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka