Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
X3
Rok▼
2.0 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw X3 2.0 d, 2004-2007
Dopasowane do: BMW X3

Tarcze hamulcowe, BMW X3, 2.0 d 2004-2007, M47 D20 (204D4)

37 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW X3, 2.0 d 2004-2007, M47 D20 (204D4)
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 37 części
Filtry
Maxgear 19-1949

TARCZA HAM. BMW T. X3

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 8.32 kg
Dostawa pojutrze
189,98 zł z VAT
94,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1841

TARCZA HAM. BMW P. E83 X3

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
62 mm, 62.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Wymiar gwintu:
16,5
10 szt.
Waga 9.21 kg
Dostawa pojutrze
237,98 zł z VAT
118,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B035ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.47 kg
Dostawa pojutrze
122,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
QUARO QD4705

TARCZA HAM. BMW P. E83 X3 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
62.2 mm, 62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23.4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
5/6
10 szt.
Waga 9.08 kg
Dostawa pojutrze
275,98 zł z VAT
137,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 229 085

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Średnica zewnętrzna:
325 mm
Ilość otworów:
5
14 szt.
Waga 9.39 kg
Dostawa 7.10
283,98 zł z VAT
141,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B035ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
79,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm
10 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa pojutrze
146,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1949SPORT

TARCZA HAM. BMW T. X3 NAWIERCANA I NACINANA

Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm, 79.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie, wentylowany, perforowany
Średnica bębna:
185 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.39 kg
Dostawa pojutrze
327,98 zł z VAT
163,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24809

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
68 mm
Ciężar:
7,980 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 8.45 kg
Dostawa pojutrze
169,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0054

TARCZA HAM. BMW T. X3 E83 04-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
79.7 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.46 kg
Dostawa pojutrze
339,98 zł z VAT
169,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 521 3074

TARCZA HAM. BMW P. E83 X3

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
62.2 mm, 62 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
6 szt.
Waga 9.16 kg
Dostawa pojutrze
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4388

TARCZA HAM. BMW T. X3 2.0-3.0 03-11

Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
185 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
16,5
2 szt.
Waga 8.47 kg
Dostawa pojutrze
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1300

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
79.6 mm
Ciężar:
8.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm
14 szt.
Waga 8.62 kg
Dostawa 7.10
373,98 zł z VAT
186,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24794

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
62.1 mm
Ciężar:
8,970 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9.45 kg
Dostawa pojutrze
186,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1841SPORT

TARCZA HAM. BMW P. X3 NAWIERCANA I NACINANA

Średnica:
325 mm
Wysokość:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie, wentylowany, perforowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Wymiar gwintu:
16,5
10 szt.
Waga 9.13 kg
Dostawa pojutrze
385,98 zł z VAT
192,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0054/PD

TARCZA HAM. BMW T. X3 04-11

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
79.7 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 8.77 kg
Dostawa pojutrze
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 166

TARCZA HAM. BMW T. X3

Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm, 20,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 8.1 kg
Dostawa pojutrze
208,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1297C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
80 mm, 79.7 mm
Ciężar:
16,31 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.52 kg
Dostawa pojutrze
221,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2