Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI 100 C3 Avant 1.8, 1982-1987

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
100 C3 Avant
Rok▼
1.8
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI 100 C3 Avant 1.8

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy BOSCH 0 986 477 055 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Odporność na wysokie temperatury
  • Precyzyjne dopasowanie do osi
  • Powłoka antykorozyjna
  • Stabilna praca hamulców
  • Trwały materiał konstrukcyjny

BOSCH

Nr katalogowy: 0 986 477 055
EAN: 3165141122954 12 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica zewnętrzna bębna hamulca219 mm

Wewnętrzna wysokość bębna hamulca37 mm

Całkowita wysokość bębna hamulca50.3 mm

Ilość otworów4

Średnica otworu centrującego59 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca
50.3 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
59 mm
Ø rozmieszczenia otworów
98 mm
Średnica wewnętrzna bębna hamulca
185 mm
Numery OE (12)

FCA 94379680, 5975061, 7777842, 5974792, 4379680, 46621077, 777842, 5890762, 655437680

Innocenti 7777842

VAG SE022165201A, 022 165 201 A

Dane handlowe
EAN
3165141122954
Ilość w opakowaniu
2
Waga
3.21 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Producent

BOSCH

Bosch. Kraj: Niemcy.

Bosch to renomowany producent części samochodowych o światowej sławie. Firma ta jest znana ze swojej innowacyjności, niezawodności i doskonałej jakości swoich produktów. Od ponad wieku Bosch dostarcza rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, oferując szeroką gamę części samochodowych. Produkty Bosch cieszą się uznaniem zarówno wśród kierowców. Klienci wybierający części samochodowe Bosch mają pewność, że otrzymują produkty, które są nie tylko wydajne i niezawodne, ale również zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.
boschaftermarket.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 15:25 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

BOSCH 0 986 477 055 - BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02
X
Producent
ATE 1
Delphi 1
Fast 1
LPR 1
Maxgear 1
Meyle 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 6 części
Filtry
Maxgear 19-0832

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica bębna:
185.3 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm, 186.8 mm
10 szt.
Waga 3.24 kg
Dostawa 5.10
107,98 zł z VAT
53,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Fast FT32004

BĘBEN HAM FIAT CINQUE - SEICENTO TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
205,5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36 mm
7 szt.
Waga 3.12 kg
Dostawa 6.10
59,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BF136

Bęben hamulcowy

Wysokość:
53 mm
Średnica bębna:
219 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53 mm
10 szt.
Waga 3.62 kg
Dostawa 5.10
67,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
LPR 7D0044

BĘBEN HAMULCOWY

Felga, ilość otworów:
4
Średnica:
185 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm, 186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53.1 mm, 53,1 mm
2 szt.
Waga 3.48 kg
Dostawa 5.10
70,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0011

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUEC

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
2 szt.
Waga 3.49 kg
Dostawa 5.10
147,98 zł z VAT
73,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0218-5001.1

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02D0324 / 1949
Średnica otworu:
13.6 mm
Średnica bębna:
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
2 szt.
Waga 3.39 kg
Dostawa 5.10
149,98 zł z VAT
74,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka