Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Bęben hamulcowy

Bęben hamulcowy zapewniający powierzchnię cierną szczęk hamulcowych w zespole hamulca bębnowego

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Fast FT32004 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Odporność na wysokie temperatury
  • Precyzyjne dopasowanie do osi
  • Powłoka antykorozyjna
  • Stabilna praca hamulców
  • Trwały materiał konstrukcyjny

Fast

Nr katalogowy: FT32004
EAN: 5901797011888 21 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica bębna185 mm

Średnica zewnętrzna bębna hamulca205.5 mm

Maks. wielkość poślizgu bębna186.8 mm

Wewnętrzna wysokość bębna hamulca36 mm

Całkowita wysokość bębna hamulca53 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica bębna
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca
205.5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca
36 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca
53 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
59 mm
Ø rozmieszczenia otworów
98 mm
Rozmiar gwintu 1
13,5
Rozmiar gwintu 2
M10x1.5
Numery OE (21)

FCA 94379680, 7777842, 5974792, 4236768, 4368516, 4379680, 46621077, 4234857, 777842, 5890762

Zastava 4368516, 4379680, 4267288, 4234857

Innocenti 7777842, 94379680

VAG 4236768, 94379680, SE022165201A, 4379680

FSO 94379680

Dane handlowe
EAN
5901797011888
Ilość w opakowaniu
1
Waga
3.12 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Bęben hamulcowy zapewniający powierzchnię cierną szczęk hamulcowych w zespole hamulca bębnowego

BĘBEN HAM FIAT CINQUE - SEICENTO TYŁ

Producent

Fast

VanKing Celkar Group P.S.A.. Kraj: Polska.

Fast specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy części motoryzacyjnych, z naciskiem na komponenty układu hamulcowego, takie jak zaciski hamulcowe, oraz elementy układów chłodzenia, w tym przewody powietrza doładowującego i elastyczne przewody chłodnicy. W ofercie znajdują się również części karoserii, takie jak zderzaki i zamki drzwi, a także elementy układu napędowego, jak wały napędowe. Fast dostarcza także specjalistyczne komponenty, takie jak prowadnice rolkowe do drzwi przesuwnych, co czyni ich ofertę wszechstronną i dostosowaną do różnorodnych potrzeb motoryzacyjnych.
fastoriginal.eu →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa w środę

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Fast FT32004 - Bęben hamulcowy
X
Producent
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Delphi 1
LPR 1
Maxgear 1
Meyle 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Maxgear 19-0832

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica bębna:
185.3 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
10 szt.
Waga 3.24 kg
Dostawa 6.10
107,98 zł z VAT
53,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BF136

Bęben hamulcowy

Wysokość:
53 mm
Średnica bębna:
219 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53 mm
10 szt.
Waga 3.62 kg
Dostawa 6.10
67,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
LPR 7D0044

BĘBEN HAMULCOWY

Felga, ilość otworów:
4
Średnica:
185 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53.1 mm
2 szt.
Waga 3.48 kg
Dostawa 6.10
70,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0011

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUEC

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
2 szt.
Waga 3.49 kg
Dostawa 6.10
147,98 zł z VAT
73,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0218-5001.1

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02D0324 / 1949
Średnica otworu:
13.6 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
2 szt.
Waga 3.39 kg
Dostawa 6.10
149,98 zł z VAT
74,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 477 055

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
50.3 mm
Ilość otworów:
4
4 szt.
Waga 3.21 kg
Dostawa 6.10
169,98 zł z VAT
84,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDM1004

HAM.BEBEN

Ciężar:
3.2 kg
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53.3 mm
4 szt.
Dostawa 7.10
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka