Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 118 i, 2006-2011

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
118 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 118 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-0832 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Odporność na wysokie temperatury
  • Precyzyjne dopasowanie do osi
  • Powłoka antykorozyjna
  • Stabilna praca hamulców
  • Trwały materiał konstrukcyjny

Maxgear

Nr katalogowy: 19-0832
EAN: 5907558539837 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Wymagana ilość2

Średnica bębna185.3 mm

Średnica zewnętrzna bębna hamulca219 mm

Maks. wielkość poślizgu bębna186.8 mm

Wewnętrzna wysokość bębna hamulca35.7 mm / 36.5 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Wymagana ilość
2
Średnica bębna
185.3 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca
35.7 mm / 36.5 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca
53 mm / 53.1 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
04/06
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
59 mm
Ø rozmieszczenia otworów
98 mm
Średnica wewnętrzna bębna hamulca
185 mm
Waga
3.2 kg
Cechy dodatkowe
  • Bez sworznia mocującego koła
  • Bez łożyska koła
  • Bez piasty koła
Numery OE (4)

FCA 7777842, 5974792, 4379680

VAG SE022165201A

Dane handlowe
EAN
5907558539837
Ilość w opakowaniu
1
Waga
3.24 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-0832 - BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO
X
Producent
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Delphi 1
Fast 1
LPR 1
Meyle 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Fast FT32004

BĘBEN HAM FIAT CINQUE - SEICENTO TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
205.5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36 mm
7 szt.
Waga 3.12 kg
Dostawa 7.10
61,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BF136

Bęben hamulcowy

Wysokość:
53 mm
Średnica bębna:
219 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53 mm
10 szt.
Waga 3.62 kg
Dostawa 6.10
67,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
LPR 7D0044

BĘBEN HAMULCOWY

Felga, ilość otworów:
4
Średnica:
185 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53.1 mm
2 szt.
Waga 3.48 kg
Dostawa 6.10
70,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0011

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUEC

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
2 szt.
Waga 3.49 kg
Dostawa 6.10
147,98 zł z VAT
73,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0218-5001.1

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02D0324 / 1949
Średnica otworu:
13.6 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
2 szt.
Waga 3.39 kg
Dostawa 6.10
149,98 zł z VAT
74,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 477 055

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
50.3 mm
Ilość otworów:
4
4 szt.
Waga 3.21 kg
Dostawa 6.10
169,98 zł z VAT
84,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDM1004

HAM.BEBEN

Ciężar:
3.2 kg
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53.3 mm
4 szt.
Dostawa 7.10
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka