Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo DDF1814-1 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Ferodo

Nr katalogowy: DDF1814-1

Specyfikacja techniczna

Poprzednie numery Ferodo

DDF1814

Dane handlowe
Ilość w opakowaniu
1

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Termin zależy od dostępności u dostawcy — podamy go po kontakcie.

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo DDF1814-1 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 11 części
Filtry
Maxgear 19-2281

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Średnica:
299 mm
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14.6
2 szt.
Waga 7.51 kg
Dostawa pojutrze
209,98 zł z VAT
104,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF7340

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0492
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14.6
10 szt.
Waga 7.5 kg
Dostawa pojutrze
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343208

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
49.3 mm
Ciężar:
7,670 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
8 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa pojutrze
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 521 0128/PD

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
49.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
8 szt.
Waga 7.91 kg
Dostawa pojutrze
295,98 zł z VAT
147,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 633

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa pojutrze
157,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92174303

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
10 szt.
Waga 7.44 kg
Dostawa pojutrze
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0740.1

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0049
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49,2 mm, 49.2 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa pojutrze
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1693

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
2 szt.
Waga 7.52 kg
Dostawa 7.10
419,98 zł z VAT
209,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20598-GL T5

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
perforowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
2 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa 7.10
593,98 zł z VAT
296,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2