Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

CHRYSLER
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
300C
Rok▼
5.7
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
chrysler 300C 5.7, 2004-2008
Dopasowane do: CHRYSLER 300C

Tarcze hamulcowe, CHRYSLER 300C, 5.7 2004-2008, EZB, EZD, EZH

38 produktów w tej kategorii

chrysler Tarcze hamulcowe, CHRYSLER 300C, 5.7 2004-2008, EZB, EZD, EZH
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 38 części
Filtry
Maxgear 19-2280

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63.6 mm
Wysokość:
63.5 mm, 67 mm
Wymagana ilość:
2
10 szt.
Waga 8.45 kg
Dostawa 5.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4Y007ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.36 kg
Dostawa 5.10
118,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1954

TARCZA HAM. CHRYSLER P. 300C

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
345 mm
Wysokość:
54.7 mm, 54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 10.35 kg
Dostawa 5.10
241,98 zł z VAT
120,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3Y026ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Ograniczenia producenta:
opcja, wg nr VIN
Średnica:
345 mm
Wysokość:
54,7 mm, 54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 10.48 kg
Dostawa 5.10
134,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3Y026ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Ograniczenia producenta:
opcja, wg nr VIN
Wysokość:
54,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
1 szt.
Waga 10.75 kg
Dostawa 5.10
164,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4907S

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C

Wysokość:
63.5 mm, 67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
184 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
16,7
1 szt.
Waga 8.92 kg
Dostawa 5.10
186,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6244S

TARCZA HAM. CHRYSLER P. 300C

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0661
Wysokość:
54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26.5 mm
10 szt.
Waga 10.88 kg
Dostawa 5.10
186,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG9050

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0277/1387
Średnica:
345 mm
Wysokość:
54,6 mm, 54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 11.1 kg
Dostawa 5.10
200,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.A405.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.5 mm
1 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 5.10
209,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 J95

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C 2.7-6.1 04-10

Wysokość:
68 mm
Typ tarczy hamulcowej:
szczelinowy, szczelina wentylacyjna, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
2 szt.
Waga 5.46 kg
Dostawa 5.10
423,98 zł z VAT
211,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1766C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8,46 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
9 szt.
Waga 8.46 kg
Dostawa 5.10
220,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92177203

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.5 mm
8 szt.
Waga 8.37 kg
Dostawa 5.10
222,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92177105

TARCZA HAM. CHRYSLER P. 300C 2.7-6.4 04-

Wysokość:
54.7 mm, 54.6 mm
Ciężar:
10,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26.5 mm
10 szt.
Waga 11.07 kg
Dostawa 5.10
469,98 zł z VAT
234,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1765C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
345 mm
Wysokość:
55 mm, 54.6 mm
Ciężar:
20,68 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 10.7 kg
Dostawa 5.10
240,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 08.A403.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm, 20.5 mm
10 szt.
Waga 7.09 kg
Dostawa 5.10
242,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2