Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

FIAT
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
RITMO kabriolet
Rok▼
85 1.5
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
fiat RITMO kabriolet 85 1.5, 1980-1989
Dopasowane do: FIAT RITMO kabriolet

Bęben hamulcowy, FIAT RITMO kabriolet, 85 1.5 1980-1989, 138 A4.000

8 produktów w tej kategorii

fiat Bęben hamulcowy, FIAT RITMO kabriolet, 85 1.5 1980-1989, 138 A4.000
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
Maxgear 19-0832

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica bębna:
185.3 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm, 186.8 mm
10 szt.
Waga 3.24 kg
Dostawa 5.10
107,98 zł z VAT
53,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Fast FT32004

BĘBEN HAM FIAT CINQUE - SEICENTO TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
205,5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36 mm
7 szt.
Waga 3.12 kg
Dostawa 6.10
59,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BF136

Bęben hamulcowy

Wysokość:
53 mm
Średnica bębna:
219 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53 mm
10 szt.
Waga 3.62 kg
Dostawa 5.10
67,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
LPR 7D0044

BĘBEN HAMULCOWY

Felga, ilość otworów:
4
Średnica:
185 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm, 186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53.1 mm, 53,1 mm
6 szt.
Waga 3.2 kg
Dostawa 6.10
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0011

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUEC

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36.5 mm
2 szt.
Waga 3.49 kg
Dostawa 5.10
147,98 zł z VAT
73,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0218-5001.1

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02D0324 / 1949
Średnica otworu:
13.6 mm
Średnica bębna:
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186.8 mm
2 szt.
Waga 3.39 kg
Dostawa 5.10
149,98 zł z VAT
74,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 477 055

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO-PANDA 83-02

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
50.3 mm
Ilość otworów:
4
4 szt.
Waga 3.21 kg
Dostawa 5.10
169,98 zł z VAT
84,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDM1004

HAM.BEBEN

Ciężar:
3.2 kg
Średnica bębna:
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
4 szt.
Dostawa 6.10
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka