Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

IVECO
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
DAILY IV Platforma / podwozie
Rok▼
55S17 W, 55S17 WD
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
iveco DAILY IV Platforma / podwozie 55S17 W, 55S17 WD, 2007-2011
Dopasowane do: IVECO DAILY IV Platforma / podwozie

Tarcze hamulcowe, IVECO DAILY IV Platforma / podwozie, 55S17 W, 55S17 WD 2007-2011, F1CE3481C

25 produktów w tej kategorii

iveco Tarcze hamulcowe, IVECO DAILY IV Platforma / podwozie, 55S17 W, 55S17 WD 2007-2011, F1CE3481C
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 25 części
Filtry
Maxgear 19-1337

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06-

Średnica:
300 mm
Wysokość:
74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
15,6
10 szt.
Waga 8.89 kg
Dostawa 5.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
SBP 02-IV014

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
289 mm, 290 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 8.98 kg
Dostawa 5.10
129,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3E006ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
300 mm
Wysokość:
74.5 mm
Średnica otworu:
15,6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9.1 kg
Dostawa 5.10
148,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4E003ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
296 mm
Wysokość:
69,5 mm, 69.5 mm
Średnica otworu:
15,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.78 kg
Dostawa 5.10
150,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
SBP 02-IV015

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
88 mm, 87.5 mm
Średnica otworu:
10,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 5.10
172,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4984S

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06- 35C14

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0338
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
12,5
10 szt.
Waga 9.09 kg
Dostawa 5.10
351,98 zł z VAT
175,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4987S

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06--11--14-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0133
Wysokość:
74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
15,6
10 szt.
Waga 8.93 kg
Dostawa 5.10
375,98 zł z VAT
187,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92155900

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06--11--14-

Wysokość:
74.6 mm, 74.5 mm
Ciężar:
8.4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
6 szt.
Waga 8.8 kg
Dostawa 5.10
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
SBP 02-IV026

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
132 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
190 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 13.57 kg
Dostawa 5.10
199,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Beral BCR317A

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
46 mm
Ciężar:
8.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
3 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa 5.10
202,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9758.10

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Średnica:
300 mm
Wysokość:
74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
7 szt.
Waga 8.83 kg
Dostawa 6.10
427,98 zł z VAT
213,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4988S

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06--11--14- Z ABS

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0640
Wysokość:
69.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Wymiar gwintu:
15,6
3 szt.
Waga 7.89 kg
Dostawa 6.10
214,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9761.10

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Średnica:
294 mm
Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
6 szt.
Waga 8.76 kg
Dostawa 5.10
247,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Beral BCR321A

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
87 mm, 87.5 mm
Ciężar:
8.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
10 szt.
Waga 8.81 kg
Dostawa 5.10
249,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2