Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

LEXUS
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
IS II
Rok▼
350
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
lexus IS II 350, 2005-2013
Dopasowane do: LEXUS IS II

Tarcze hamulcowe, LEXUS IS II, 350 2005-2013, 2GR-FSE

17 produktów w tej kategorii

lexus Tarcze hamulcowe, LEXUS IS II, 350 2005-2013, 2GR-FSE
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 17 części
Filtry
Maxgear 19-2278

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 5.17 kg
Dostawa 6.10
151,98 zł z VAT
75,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2354

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.42 kg
Dostawa 6.10
195,98 zł z VAT
97,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.66 kg
Dostawa 6.10
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92179803

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Wysokość:
61.2 mm
Ciężar:
4.8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
6 szt.
Waga 4.95 kg
Dostawa 6.10
305,98 zł z VAT
152,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92174303

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
10 szt.
Waga 7.44 kg
Dostawa 6.10
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6063

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 2.2 D-2.5-4.6 05-15

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0226/0643
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 6.56 kg
Dostawa 6.10
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0740.1

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0049
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49,2 mm, 49.2 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa 6.10
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C930.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
10 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa 6.10
231,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1957RC-1

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
R90 homologated
Średnica:
334 mm
Wysokość:
51 mm, 50.9 mm
Ciężar:
11,61 kg
Średnica otworu:
62 mm
1 szt.
Waga 11.9 kg
Dostawa 6.10
273,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4024

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0438/1624
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
6 szt.
Waga 13.08 kg
Dostawa 6.10
721,98 zł z VAT
360,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1878C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
R90 Homologated
Wysokość:
67 mm
Średnica otworu:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 13.1 kg
Dostawa 6.10
821,98 zł z VAT
410,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka