Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

LEXUS
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
IS III
Rok▼
300h
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
lexus IS III 300h, 2013-2020
Dopasowane do: LEXUS IS III

Tarcze hamulcowe, LEXUS IS III, 300h 2013-2020, 2AR-FSE

17 produktów w tej kategorii

lexus Tarcze hamulcowe, LEXUS IS III, 300h 2013-2020, 2AR-FSE
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 17 części
Filtry
Maxgear 19-2278

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 5.17 kg
Dostawa 6.10
151,98 zł z VAT
75,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42061ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
62 mm, 61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 5.3 kg
Dostawa 6.10
89,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C32165ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
1 szt.
Waga 7.77 kg
Dostawa 6.10
111,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343209

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
61.2 mm
Ciężar:
5,050 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
2 szt.
Waga 5 kg
Dostawa 6.10
237,98 zł z VAT
118,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF7340

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0492
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14.6
10 szt.
Waga 7.5 kg
Dostawa 6.10
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 08.A635.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
291 mm
Wysokość:
61.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
2 szt.
Waga 5 kg
Dostawa 6.10
137,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343208

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
49.3 mm
Ciężar:
7,670 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
8 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa 6.10
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92179803

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Wysokość:
61.2 mm
Ciężar:
4.8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
6 szt.
Waga 4.95 kg
Dostawa 6.10
305,98 zł z VAT
152,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 633

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa 6.10
157,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92174303

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
10 szt.
Waga 7.44 kg
Dostawa 6.10
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0740.1

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0049
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49,2 mm, 49.2 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa 6.10
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343297

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 2.5 13-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna, Oś przednia
Grubość:
67.3 mm
Ciężar:
5.64 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
2 szt.
Waga 5.83 kg
Dostawa 6.10
401,98 zł z VAT
200,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.E525.11

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
67,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
Średnica zewnętrzna:
290 mm
10 szt.
Waga 6.1 kg
Dostawa 6.10
210,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 G64

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 2.0-2.5 13-

Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
8 szt.
Waga 6.04 kg
Dostawa 6.10
217,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4139C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0074/1564
Średnica:
296 mm
Wysokość:
50 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
4 szt.
Waga 15.59 kg
Dostawa 6.10
579,98 zł z VAT
289,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1814C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
49 mm, 49.2 mm
Ciężar:
7,44 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
7 szt.
Waga 14.95 kg
Dostawa 6.10
737,98 zł z VAT
368,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG4921C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0438/1838
Średnica:
290 mm
Wysokość:
67,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
4 szt.
Waga 12.2 kg
Dostawa 6.10
831,98 zł z VAT
415,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka