Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

LEXUS
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
SC kabriolet
Rok▼
430
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
lexus SC kabriolet 430, 2001-2010
Dopasowane do: LEXUS SC kabriolet

Tarcze hamulcowe, LEXUS SC kabriolet, 430 2001-2010, 3UZ-FE

17 produktów w tej kategorii

lexus Tarcze hamulcowe, LEXUS SC kabriolet, 430 2001-2010, 3UZ-FE
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 17 części
Filtry
Maxgear 19-2296

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0204-0599
Średnica:
306,6 mm, 307 mm
Wysokość:
63 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 6.1 kg
Dostawa pojutrze
199,98 zł z VAT
99,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 108535

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63.2 mm
Ciężar:
6,130 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 6.2 kg
Dostawa pojutrze
132,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4509

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0204-0599
Wysokość:
63 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
14,4, 15
10 szt.
Waga 6.26 kg
Dostawa pojutrze
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 339

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Średnica:
307 mm
Wysokość:
63.8 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
14,8, 15
2 szt.
Waga 6.19 kg
Dostawa pojutrze
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT34387

TARCZA HAM. LEXUS P. GS-IS-LS-SC 89-11

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
51.5 mm
Ciężar:
9,320 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
4 szt.
Waga 9.2 kg
Dostawa pojutrze
323,98 zł z VAT
161,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4182S

TARCZA HAM. TOYOTA P.

Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Wymiar gwintu:
14,5
Minimalna grubość:
30 mm
10 szt.
Waga 9.64 kg
Dostawa pojutrze
166,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92170803

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Wysokość:
63.8 mm
Ciężar:
5.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
10 szt.
Waga 6.26 kg
Dostawa pojutrze
371,98 zł z VAT
185,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92237503

TARCZA HAM. TOYOTA P. LEXUS GS-SC 97-10

Wysokość:
51 mm, 50.8 mm
Ciężar:
9.4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
6 szt.
Waga 9.46 kg
Dostawa pojutrze
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0112-0703.1

TARCZA HAM. LEXUS T. IS-GS 97-05

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/1116
Średnica:
306,6 mm, 307 mm
Wysokość:
63,2 mm, 63.2 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
2 szt.
Waga 6.12 kg
Dostawa pojutrze
389,98 zł z VAT
194,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.8402.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
3 szt.
Waga 4.81 kg
Dostawa pojutrze
217,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0132-0701.1

TARCZA HAM. LEXUS P. GS-IS-SC 97-10

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0869
Średnica:
296 mm
Wysokość:
50,8 mm, 50.8 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 9.52 kg
Dostawa pojutrze
435,98 zł z VAT
217,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1499C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
308 mm, 307 mm
Wysokość:
64 mm, 63.2 mm
Ciężar:
6,21 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
5 szt.
Waga 12.44 kg
Dostawa pojutrze
643,98 zł z VAT
321,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.8402.1X

Tarcze hamulcowe

Średnica:
296 mm
Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
perforowany / wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30,5 mm, 30.5 mm, 30 mm
10 szt.
Waga 9.63 kg
Dostawa pojutrze
388,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1134C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
51 mm, 50.8 mm
Ciężar:
9,31 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
3 szt.
Waga 18.78 kg
Dostawa pojutrze
949,98 zł z VAT
474,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka