Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

LEXUS
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
IS II
Rok▼
220d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
lexus IS II 220d, 2005-2012
Dopasowane do: LEXUS IS II

Tarcze hamulcowe, LEXUS IS II, 220d 2005-2012, 2AD-FHV

19 produktów w tej kategorii

lexus Tarcze hamulcowe, LEXUS IS II, 220d 2005-2012, 2AD-FHV
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 19 części
Filtry
Maxgear 19-2278

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 5.17 kg
Dostawa 5.10
151,98 zł z VAT
75,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42061ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
62 mm, 61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 5.3 kg
Dostawa 5.10
89,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2354

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.42 kg
Dostawa 5.10
195,98 zł z VAT
97,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C32165ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
1 szt.
Waga 7.77 kg
Dostawa 5.10
111,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343209

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
61.2 mm
Ciężar:
5,050 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
2 szt.
Waga 5 kg
Dostawa 5.10
237,98 zł z VAT
118,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6052

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0559
Wysokość:
61.3 mm, 61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
190 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 5 kg
Dostawa 5.10
127,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.66 kg
Dostawa 5.10
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343208

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
49.3 mm
Ciężar:
7,670 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
8 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa 5.10
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343203

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
67 mm
Ciężar:
6,710 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
4 szt.
Waga 6.5 kg
Dostawa 5.10
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 521 0128/PD

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
49.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
8 szt.
Waga 7.91 kg
Dostawa 5.10
295,98 zł z VAT
147,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
10 szt.
Waga 6.7 kg
Dostawa 5.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 523 0036

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
2 szt.
Waga 6.51 kg
Dostawa 5.10
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3M077ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
335 mm
Wysokość:
64.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
10 szt.
Waga 11.45 kg
Dostawa 5.10
164,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6063

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 2.2 D-2.5-4.6 05-15

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0226/0643
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 6.56 kg
Dostawa 5.10
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1815C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
291 mm
Wysokość:
61 mm, 61.2 mm
Ciężar:
7,08 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
4 szt.
Waga 10.05 kg
Dostawa 5.10
581,98 zł z VAT
290,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1814C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
49 mm, 49.2 mm
Ciężar:
7,44 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
7 szt.
Waga 14.95 kg
Dostawa 5.10
737,98 zł z VAT
368,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka